Praca

Poszukujemy osób na stanowisko:

  • specjalista do spraw likwidacji szkód
  • specjalista do spraw ubezpieczeń gospodarczych (majątkowych i komunikacyjnych)
  • specjalista do spraw ubezpieczeń na życie i zdrowotnych
  • specjalista do spraw ubezpieczeń indywidualnych

Główne obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klientów
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń
  • negocjowanie umów
  • rozwijanie bazy klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • posiadanie zdanego egzaminu brokerskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego lub angelskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • korzystne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133 poz. 883)".